Szukaj
  • All Beauty SPA

REMEDIUM

Jak powiem, że mamy remedium na wszystko to uwierzycie???


Pewnie nie, ale muszę Wam powiedzieć, że trochę tak jest!

Od 1,5 miesiąca pracujemy z nowym preparatem i szczerze mówiąc, skuteczność jego działania przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, bo to cudo działa naprawdę na wszystko, oczywiście, póki co dotyczy to problemów, z którymi przez ten czas spróbowałyśmy się zmierzyć.


30 października rozpoczęliśmy walkę ze zmarszczkami u jednej z naszych Klientek. Pani Mariola to energiczna kobieta, jak wiemy, kobiet o wiek się nie pyta, więc Wam nie powiem ile ma lat. Jednak jej zmorą były zmarszczki na twarzy, trochę wynikają z wieku a trochę z predyspozycji. Zastosowano procedurę ALMA PIXEL RF (specjalnie przystosowana głowica do zabiegów na twarz) a na wykończenie cudowny preparat, pozostałość do stosowania domowego, codziennie wieczorem, przed snem po uprzednim umyciu twarzy przegotowaną wodą. Będę z Wami szczera, zabieg nie należy do przyjemnych, ale efekt dwóch zabiegów REWELACYJNY!


Kobieta przed 40, stare, białe rozstępy wzrostowe więc były z nią przeszło 20 lat i nawet już je polubiła, ale że tą kobietą jest autor tego tekstu J, to chciałam przetestować cudowne działanie na sobie. Wykonano zabieg ALMA PIXEL RF i muszę przyznać, że wyglądało to słabo, obrzęk, skóra mocno dotknięta ablacją. W normalnych warunkach proces gojenia potrwałby pewnie ok. 2 tygodni. Jednak zaraz po zabiegu zastosowano nowy preparat, co złagodziło podrażnienie. Preparat był również stosowany w warunkach domowych (codziennie wieczorem po uprzednim przemyciu miejsca po zabiegu przegotowaną wodą) jako uzupełnienie. Już następnego dnia obrzęk znikł, a miejsce zaczęło się ładnie goić. 10 dni po zabiegu niemal nie było śladu. A teraz najlepsze… te stare, białe rozstępy są prawie nie widoczne! Skóra jest lekko zaróżowiona bo to nowy, młody naskórek. Dodam, że dla testu zabiegowi poddano tylko jedno biodro, więc dla niedowiarków możemy zrobić prezentację, biodra prawego po zabiegu i lewego, które zabiegowi jeszcze nie zostało poddane :)

W tym wypadku zastosowano agresywną procedurę, ale równie dobre efekty można osiągnąć, wykorzystując inną procedurę np. z wykorzystaniem DermoPena, czyli podanie preparatu urządzeniem do mikro nakłuć, choć wówczas zabiegów należy wykonać znacznie więcej.

Zresztą oceńcie nasze rezultaty sami :)4 wyświetlenia

504 189 719

©2019 by All Beauty SPA. Proudly created with Wix.com